Part of SAUR mission water

Serwis separatorów substancji ropopochodnych

Zaczynaliśmy 20 lat temu

Serwis wszystkich typów separatorów oraz oczyszczalni

Serwis separatorów benzyn wykonujemy zgodnie z wymogami producenta urządzenia. Serwisujemy wszystkie typy separatorów oraz oczyszczalni wód zaolejonych występujących na naszym rynku. Nasze doświadczone ekipy serwisowe posiadają specjalistyczny sprzęt (wciągarki, agregaty wysokociśnieniowe, korki kanalizacyjne itp.) przystosowany do profesjonalnej obsługi wszystkich typów i wielkości separatorów oferowanych na rynku polskim. Wszelkie prace serwisowe wykonujemy w sposób bezpieczny dla środowiska i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy.

Materiał zdjęciowy

Każdorazowo przy każdych pracach serwisowych wykonywany jest cyfrowy materiał zdjęciowy, a wykonane zdjęcia przechowywane są w naszej bazie. Są one dostępne na życzenie i są pomocne w wielu sytuacjach np. w przypadku kontroli potwierdzają wykonane prace serwisowe. Wykonywany materiał zdjęciowy przedstawia stan instalacji przed wykonaniem serwisu, stan urządzenia (obciążenie odpadami) w trakcie prac oraz stan urządzenia po czyszczeniu.

Wykorzystanie specjalistycznych samochodów serwisowych

Odbiór szlamów zaolejonych i mieszanin wodno-olejowych powstających podczas czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych wykonujemy własnymi samochodami serwisowymi specjalnie przystosowanymi do wykonywania prac serwisowych i spełniającymi wymogi w zakresie transportu odpadów. Wyposażenie samochodów w wysokowydajne pompo-sprężarki i urządzenia do ciśnieniowego mycia wkładów koalescencyjnych gwarantuje profesjonalne wykonanie prac serwisowych. Czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych w garażach podziemnych wykonywane jest za pomocą specjalnych samochodów ssąco płuczących zaprojektowanych specjalnie do wjazdów do garaży podziemnych, wąskich uliczek, podwórek, niskich bram i obiektów zabytkowych. Nawet w przypadku utrudnionego dojazdu wydajne pompy ssące pozwalają na odbiór odpadów z dużych odległości. Wysokość samochodów ssąco-płuczących specjalne wyposażenie gwarantują sprawne wykonywanie czyszczeń odwodnienia liniowego, pionów kanalizacyjnych i separatorów zlokalizowanych w garażach.

Zamów usługę

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Przejdź do formularza kontaktowego i zamów wybraną przez siebie usługę już teraz!

W odpowiedzi przygotujemy ofertę dedykowaną dla Ciebie.