Part of SAUR mission water

Czyszczenie zbiorników paliwowych (czyszczenie separatorów)

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Czyszczenie instalacji przemysłowych i elementów technologicznych oczyszczalni ścieków

Ze względu na unikalny charakter naszego taboru serwisowego (mobilne oczyszczalnie ścieków i zestawy serwisowe z wysokowydajnymi pompami ssącymi i płuczącymi) wykonujemy specjalistyczne prace serwisowe czyszczenia instalacji przemysłowych (zbiorników technologicznych, retencyjnych, rurociągów, komór fermentacji itp.) połączone z zagęszczaniem osadów powstających podczas czyszczenia.

 

Czyszczenie zbiorników paliwowych zamkniętych

Zaliczane jest do prac szczególnie niebezpiecznych, dlatego też jakiekolwiek, drobne nawet zaniedbania w organizacji, przygotowaniu oraz wyposażeniu pracowników w sprzęt ochronny i odpowiednie narzędzia może spowodować zagrożenie życia lub zdrowia. Stąd nasze doświadczenie w wykonywaniu serwisu tego typu jest podstawą bezpiecznie i solidnie wykonanej pracy.

 

Czyszczenie zbiorników paliwowych zarówno dokładnie jak i „na sucho”

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do czyszczenia zbiorników po ropie, produktach naftowych i substancji olejowych oraz pompowania szlamów i ciężkich produktów naftowych. Swoje usługi wykonujemy kompleksowo od wyczyszczenia zbiornika, przez odbiór i transport odpadów profesjonalnym sprzętem, po unieszkodliwianie i ewidencje odpadów z aktualnymi przepisami ochrony środowiska.

Zamów usługę

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Przejdź do formularza kontaktowego i zamów wybraną przez siebie usługę już teraz!

W odpowiedzi przygotujemy ofertę dedykowaną dla Ciebie.